Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 15:13
The New Mutants
963V

The New Mutants na niezłym zwiastunie. Pierwszy horror-thriller Marvela

20th Century Fox zaprezentowało zwiastun odmienionego „The New Mutants”. Pomimo dokrętek i zmian, film to nadal horror-thriller, który ma przerazić widzów. Zobaczcie nowy zwiastun intrygującej produkcji z uniwersum Marvela.

„The New Mutants” to zapowiedziana wiele lat temu produkcja, która powstała w ramach współpracy 20th Century Fox z Marvel Entertainment. Teraz już jednak obie firmy należą do Disneya, który pomimo dużych problemów filmu zdecydował się na premierę – debiut odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku.

Josh Boone potwierdził w ubiegłym tygodniu, że pomimo zmian, to nadal jego wizja. W innym wypadku reżyser nie podpisałby się pod filmem i dawno z niego zrezygnował – niestety, otrzymaliśmy także informacje, że opowieść otrzymała rating PG-13, więc raczej nie możemy liczyć na serię mocnych scen, które nadałyby tej przygodzie odpowiedni charakter.

Najnowszy zwiastun jest... Niezły. Choć obawiam się, że w ostateczności z tego całego „horroru” pozostanie tylko kilka średniej jakości jump scare'ów, którym zabraknie odpowiedniej jakości i film szybko zginie w odmętach zapomnienia.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film nowi mutanci The New Mutants trailer