Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 13:59
The Last of Us 2 Ellie
1940V

The Last of Us 2 na szczycie w rankingach sprzedaży. Przecieki skłaniają graczy do zakupu gry

Gra Naughty Dog trafia na szczyt rankingów sprzedaży po wydarzeniach z ubiegłego tygodnia. Gracze chcą już poznać nową przygodę Ellie i chętnie decydują się na zamówienia przedpremierowe. Tytuł podbija Amazon w kolejnych krajach.

Twórcy The Last of Us: Part II kończą właśnie prace nad jedną z ostatnich, ekskluzywnych gier przygotowanych przez wewnętrzne studia Sony. W ubiegłym tygodniu branża growa żyła przeciekiem materiałów z gry, za które podobno odpowiadają hakerzy.

Na fragmentach rozgrywki zaprezentowano kluczowe dla fabuły wydarzenia, ale mimo to produkcja cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. The Last of Us 2 to według danych Amazonu aktualnie druga najchętniej kupowana gra na PS4 w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii oraz najczęściej wybierany tytuł na PlayStation 4 we Francji. Produkt notuje także dobre wyniki w innych krajach, gdzie często znajduje się przynajmniej w TOP 10 zestawień „Best Sellers”.

Nie jest to na pewno przypadek, że The Last of Us 2 notuje wzrost zainteresowania po ostatnich przeciekach, a możemy podejrzewać, że produkcja umocni swoją pozycję, gdy Naughty Dogo raz Sony rozpoczną konkretną kampanię marketingową. Aktualnie producent i wydawca przygotowują graczy na zbliżające się wydarzenia.

The Last of Us 2 na szczycie Amazon Francja

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-last-of-us-2-is-currently-the-best-seller-on-amazon-in-many-countries-despite-all-the-leaks.197457/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II