Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2020 09:48
Uncharted Zaginione Dziecictwo
1411V

Reżyser Uncharted pochwalił się oryginalnym prezentem. Pierścień na pamiątkę udanej premiery

Kurt Margenau miał okazję pracować nad kilkoma częściami serii Uncharted, obecnie całą swoją uwagę poświęca The Last of Us 2. Z serią przygód Nathana Drake'a łączy jednak twórcę wiele wspomnień - reżyser Naughty Dog pochwalił się właśnie jednym ze swoich prezentów: pierścieniem sygnowanym motywami z Uncharted.

Kurt Margenau był jedną z główny osób rozwijających Uncharted 4: Kres złodzieja, został reżyserem Uncharted: Zaginione dziedzictwo, a teraz pomaga reżyserować The Last of Us 2 – to między innymi on potwierdził wyciek danych z gry. Po zakończeniu prac nad spin-offem serii Uncharted, twórca otrzymał stylowy prezent na pamiątkę.

Deweloper pokazał sygnet inspirowany pierścieniem mistrzowskim, który otrzymują zwycięzcy Super Bowl. Biżuteria została upiększona motywami z gry, na jej przednim panelu znajduje się nazwa tytułu, a z boku swoje miejsce znalazło logo Naughty Dog.

Przedstawiciel Uncharted pochwalił się prezentem ślubnym, który otrzymał od Ashera Einhorna, projektanta pracującego aktualnie nad The Last of Us 2. Jak się okazuje, ojciec Einhorna jest jubilerem i potrafi stworzyć takie cacka, co znacznie ułatwiło opracowanie klimatycznego gadżetu.

Warto dodać, że w ubiegłym roku również mogliśmy podziwiać stylowe pamiątki z innej produkcji. Henry Cavill po zakończeniu filmów, w których bierze udział, systematycznie nagradza ekipy za trud włożony w pracę. Geralt przygotował specjalne prezenty dla całej obsady „Wiedźmina”.

Źródło: Twitter: kurtmargenau

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo