Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.05.2020 15:30
The Wonderful 101: Remastered przesunięte
355V

The Wonderful 101: Remastered w pudełku opóźnione. Hit z Kickstartera ulega koronawirusowi

The Wonderful 101: Remastered okazało się ogromnym sukcesem na platformie, gdzie fani mogli wpłacać pieniądze, aby ta powstała. Platinum Games musi jednak nieco odłożyć premierę wersji fizycznej w czasie.

The Wonderful 101: Remastered to poprawiona wersja gry, która pierwotnie zadebiutowała na Wii U w 2013 roku. W grze odpowiadaliśmy za zwariowanych, "kreskówkowych" bohaterów, którzy musieli stawić czoła kosmicznym przybyszom, którzy chcieli zagrozić naszej planecie. 

Projekt okazał się ogromnym hitem na Kickstarterze, a fani wpłacili ponad dwa miliony dolarów, co było sumą wystarczającą nie tylko na wydanie gry dla kilku urządzeń, ale także masy dodatków. Wielbiciele bardzo mocno wyczekiwali dnia premiery, ale ten musiał zostać przesunięty- co najmniej o miesiąc. 

Pierwotna data premiery zakładała 22 maja 2020 roku, a nowa sprawia, że w Europie przyjdzie nam nabyć fizyczne kopie dopiero 3 lipca. Jest to bez dwóch zdań smutna informacja dla wszystkich, którzy odliczali dni do majowego debiutu- liczba takich osób znacząco wzrosła po ostatnim zwiastunie, który wypełniony był akcją aż po brzegi. Opinie okazały się bardzo pozytywne, a sami twórcy nie kryli radości takim obrotem spraw. 

Co więcej, jeśli jesteście jednymi z tych, którzy załapali się na fizyczne nagrody za konkretne wpłaty na Kickstarterze, to tu także musicie uzbroić się w cierpliwość. Jak przekazują twórcy, ich realizacja jest teraz bardzo utrudniona.

Źródło: https://nintendoeverything.com/the-wonderful-101-remastered-retail-release-delayed-kickstarter-rewards-also-impacted/

Tagi: platinum games The Wonderful 101: Remastered