Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 11:15
The Wonderful 101: Remastered zwiastun
319V

The Wonderful 101: Remastered. Hit z Kickstartera na nowym zwiastunie

The Wonderful 101: Remastered, ogromny sukces z Kickstartera, otrzymał właśnie świetny zwiastun. Zobaczcie, ile akcji czeka nas w nadchodzącej produkcji! 

The Wonderful 101: Remastered to odnowiona wersja kultowej produkcji z Wii U, której premiera miała miejsce pierwotnie w 2013 roku. W grze sterowaliśmy przezabawną grupką "kreskówkowych" bohaterów mających za zadanie walczyć z kosmicznymi przybyszami. 

Projekt okazał się ogromnym hitem, gdy na zbiórce, na Kickstarterze, udało się zebrać ponad 2,2 miliona dolarów. Twórcy z Platinum Games udostępnili wczoraj zupełnie nowy zwiastun, który skupia się wokół głównych postaci produkcji. Możemy przyjrzeć się temu, jak wypada rozgrywka oraz tak charakterystyczne mechaniki, które od zawsze wyróżniały ten tytuł na tle konkurencji. 

Materiał jest bardzo mocno wypełniony akcją, a pompatyczna muzyka, która użyta została przy komicznych momentach, paradoksalnie doskonale się zazębia. Zdecydowanie warto poświęcić minutę, aby przyjrzeć się temu, co nas czeka. Europejska premiera zaplanowana została na 22 maja 2020 roku i ukaże się wyłącznie na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. 

Sprawdź poprzednie doniesienia odnośnie do tej gry: 

Źródło: YouTube

Tagi: Platinum Games The Wonderful 101: Remastered