Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.05.2020 10:30
Morgan Jones może powrócić do The Walking Dead
3263V

The Walking Dead. Lennie James twierdzi, że Morgan James "może powrócić" do serialu

Jeśli wierzyć aktorowi, który wcielał się w jedną z częściej pojawiających się postaci w ostatnich sezonach, możliwe, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa w serialu. 

Serial "The Walking Dead" będący względnie luźną adaptacją komiksów Roberta Kirkmana to dziś jedna z najpopularniejszych produkcji odcinkowych o apokalipsie zombie. Przygoda trwa już dziesięć sezonów, a przecież w ubiegłym roku zapowiedziano, że to nie koniec i 11. już powstaje

Ciekawego wywiadu udzielił niedawno Lennie James, który wciela się w bardzo znaną postać z uniwersum, Morgana Jonesa. Po tym, jak jego drogi z Rickiem Grimesem się rozeszły, pojawił się on w spin-offie głównej serii, zatytułowanym "Fear the Walking Dead". Jak sam przyznaje, "może" nie zakończył wcale występów na podstawowej osi fabularnej

Bardzo tęsknię za Atlantą. Zakochałem się w tym mieście i nawiązałem tam przyjaźnie, które nie miały nic wspólnego z programem. Czy kiedykolwiek ponownie pojawię się w The Walking Dead? Może... O, Duch Morgana.

Jones miał bardzo mocne zakończenie w piątym sezonie, a przy marketingu do szóstego nie było go zbyt wiele. Pojawił się dosłownie na chwilkę w jednym z pierwszych zwiastunów. Być może oznaczało to większe skupienie się na pracach przy innym serialu? Cóż, kto wie! Aktor nie zamyka żadnych furtek, więc wiele się może wydarzyć. 

A jeśli interesuje Was uniwersum, ale niespecjalnie przepadacie za oglądaniem seriali, to koniecznie sprawdźcie najnowszą ofertę od Humble Bundle, gdzie za jedyne 75 złotych możecie nabyć całą serię oryginalnych komiksów "The Walking Dead"!

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/fear-the-walking-dead-lennie-james-maybe-morgan-returns-the-walking-dead/

Tagi: Lennie James Morgan Jones the walking dead