Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 14:40
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom gameplay
727V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated na długim materiale z rozgrywki

Choć poprawiona wersja gry o SpongeBobie z 2003 roku wciąż nie doczekała się daty premiery, to już teraz możemy zobaczyć obszerny materiał prezentujący rozgrywkę. 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to zdecydowanie jedno z tych odświeżeń dawnych gier, którego jeszcze na początku roku mało kto mógł się spodziewać. THQ Nordic postanowiło zapowiedzieć grę mimo tego, a na Gamescomie wreszcie mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się w praktyce.

Pierwszą, oficjalną zapowiedź otrzymaliśmy jeszcze na tegorocznym E3. Zajawka tam przedstawiona nie zdradziła zbyt wielu informacji. Inaczej jest w przypadku materiału z dorocznej imprezy w Kolonii, na której zaprezentowano długi filmik prezentujący tytuł. 

12 minut z gry opublikowało na swoim kanale IGN. I trzeba przyznać, że produkcja prezentuje się niezwykle kolorowo i zachęcająco. Oczywiste jest, że nie będzie to projekt, który powalczy o miano najlepszego w bieżącym roku, ale zdecydowanie znajdzie swoją niszę. 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated wciąż nie otrzymał daty premiery. Na ten moment potwierdzone zostało jedynie, iż pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated-gameplay-gamescom/

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic