Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 17:17
Summer Game Fest
1805V

PS5, Xbox Series X, Cyberpunk 2077 i więcej na Summer Game Fest

Szykujcie się na tygodnie gorących zapowiedzi. Geoff Keighley właśnie zapowiedział Summer Game Fest i organizator The Game Awards szykuje dla graczy duże ogłoszenia, które będą prezentowane na przestrzeni następnych miesięcy.

Geoff Keighley zrezygnował z pojawienia się na E3 i jeszcze przed wybuchem globalnej pandemii informował, że wydawcy z całego świata powinni się zjednoczyć, by wspólnie pokazywać nowości i informować graczy o nowinkach technicznych. Organizator The Game Awards postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i właśnie zapowiedział Summer Game Fest.

Summer Game Fest nie będzie jednym wydarzeniem. Geoff Keighley zamierza od maja do sierpnia prezentować najważniejsze produkcje od największych deweloperów, a zaprezentowany zwiastun potwierdza jedno: nowa generacja otrzyma kluczowe miejsce na tym show.

Na dobry początek poznaliśmy pierwszą listę wystawców, którzy będą prezentować swoje nowości i Geoff Keighley ponownie nie zawodzi. PlayStation (gry na PS4/PS5?), Xbox (gry na Xboksa Series X?), CD Projekt RED (Cyberpunk 2077), Blizzard (Diablo 4?), Warner Bros. (Batman?), Activision (Call of Duty 2020?) czy też Electronic Arts (sportówki).

Szykują się tygodnie wyjątkowych ogłoszeń i o wszystkim przeczytacie na PPE.

Pierwszą impreza z serii jest zapowiedziany wcześniej Inside Xbox:

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Tagi: Geoff Keighley Summer Game Fest The Game Awards