Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 18:48
Geoff Keighley
568V

Geoff Keighley nie pojawi się na E3 2020. Organizator nie poprowadzi E3 Coliseum

Geoff Keighley wysłał właśnie ważny komunikat. Organizator The Game Awards oraz gospodarz E3 Coliseum nie będzie częścią E3 2020. Dziennikarz zrezygnował z uczestniczenia w imprezie pierwszy raz od ponad 25 lat.

Organizatorzy E3 2020 mają dużo problemów, które w pewien sposób potwierdził Geoff Keighley. Twórca The Game Awards postanowił oficjalnie zrezygnować z uczestnictwa w wydarzeniu – jest to następstwo ubiegłorocznego wycieku danych, dzisiejszej wpadki z witryną oraz ogólnego braku porozumienia z osobami odpowiedzialnymi za E3.

Geoff Keighley wspomniał w oświadczeniu, że nie była to łatwa decyzja, ale chce by ludzie znali sytuację przed kupieniem biletów – sprzedaż rusza już jutro. Prezenter był związany z imprezą od ponad 25 lat, ponieważ na początku jako dziennikarz relacjonował wydarzenie, a później miał okazję pomagać organizatorom, ale coś musi się zmienić.

Zdaniem Geoffa E3 nadal może być wyjątkową imprezą, ale organizatorzy muszą zapewnić bardziej cyfrowe, globalne i integrujące wydarzenie. Organizator TGA jest zawsze otwarty do rozmów z wydawcami, ale w samych działaniach E3 musi coś się zmienić.

Geoff Keighley podkreślił, że w tym roku zobaczymy go na Gamescom Opening Night Live oraz The Game Awards 2020.

Warto spojrzeć:

Źródło: Geoff Keighley

Tagi: e3 e3 2020 e3 coliseum Geoff Keighley