Iza Łęcka Iza Łęcka 01.05.2020 12:44
COD WARZONE
4632V

Call of Duty: Warzone bez krytykowanego kontraktu. Twórcy szybko reagują na negatywne komentarze

Infinity Ward reaguje na negatywne przyjęcie nowego kontraktu - Najbardziej Poszukiwani został już usunięty z Call of Duty: Warzone. Zaledwie 24 godziny po aktualizacji zdecydowano się nie męczyć graczy nietrafioną zawartością.

Infinity Ward kolejny raz niemal natychmiast reaguje na opinie społeczności Call of Duty: Warzone: zaledwie po dobie obfitującej w nieprzychylne opinie o najnowszych zmianach, usunięto kontrakt Najbardziej Poszukiwani, przywracając tym samym na serwery niezwykle popularne Zlecenie. Tym samym w praktyce potwierdza się założenie twórców o całkowitym nastawieniu na informacje zwrotne ze strony graczy i rozwijaniu gry z gatunku Battle Royale czerpiąc nie tylko z własnych pomysłów, ale i sugestii fanów.

Musimy podkreślić, że kontrakt Najbardziej Poszukiwani był krytykowany niemal przez całą społeczność. Nawet profesjonalni gracze, wliczając w to chociażby Tylera „Ninję” Blevinsa, negatywnie komentowali nowość, zarzucając, że zachęcała do ukrywania się w budynkach i wstrzymywania dynamicznych pojedynków. Kontrakt był przeciwieństwem Zlecenia, które z racji sporej aktywności nawet mniej doświadczonych graczy, cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Deweloperzy tym razem zareagowali niezwykle skutecznie, choć najpewniej nie każde słowa przepełnione krytyką będą traktowane w analogiczny sposób. Od ostatniej aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare zajmuje już blisko 200GB, na co narzeka część graczy, jednakże Infinity Ward aktualnie nie podejmuje tej kwestii.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzone-removes-most-wanted/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward