Succubus to spin-off Agony. Gameplay zapowiada horror akcji

News
1066V
Succubus to spin-off Agony. Gameplay zapowiada horror akcji
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2018, 09:55

Agony znajduje się w czołówce crapów 2018 roku, ale twórcy najwidoczniej nie mają z tym problemu. Studio zapowiedziało Succubus, który ponownie pozwoli masochistom wskoczyć do pogrążonego bugami piekła.

Succubus to horror akcji przygotowany przez rodzime Madmind Studio. Jest to kontynuacja Agony i podczas wydarzeń gracze otrzymają możliwość wcielenia się w tytułowego demona.

Agony - recenzja gry. Piekielnie irytująca pozycja

Succubus zapewni zainteresowanym intensywne i brutalne akcje, zróżnicowanych przeciwników, rozbudowane drzewko umiejętności, system broni oraz zbroi (wpływa na statystyki), a podczas rozgrywki mamy wstąpić do bogatego i zróżnicowanego świata osadzonego w samym piekle. Twórcy zapewnią również wielowątkową fabułę łączącą grozę z akcją i survivalem, a w trakcie przemierzania lokacji natrafimy na pułapki oraz nawet bossów.

Zapowiedź tytułu jest zaskakująca z jednego powodu – deweloperzy zazwyczaj uciekają od IP, które może źle kojarzyć się graczom. W tym wypadku jest inaczej, ponieważ pomimo bardzo negatywnych opinii, studio postanowiło rozwijać projekt. Zespół nie korzysta z tej samej nazwy, jednak w przedstawionych informacjach autorzy odwołują się do Agony.

Poniżej zobaczycie koncepcję rozgrywki – Madmind Studio stawia na krwawe sceny, ale przed deweloperami jeszcze wiele tygodni ciężkiej pracy, by Succubus prezentowało oczekiwaną jakość....

Źródło: https://wccftech.com/succubus-spin-off-agony-madmind/

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper