Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 16:15
BURNOUT PARADISE SWITCH
520V

Burnout Paradise Remastered przyjedzie na Switcha w pełnym blasku. EA zdradza szczegóły i datę premiery

Electronic Arts opublikowało nową wiadomość o Burnout Paradise Remastered w wersji na Nintendo Switcha. Gra przyjedzie do graczy w czerwcu i dzisiaj poznaliśmy szczegóły nowego wydania. Zainteresowani mogą liczyć na wszystkie atrakcje.

Burnout Paradise Remastered będzie dostępny na Nintendo Switchu od 19 czerwca. Gracze mogą liczyć na pełną zawartość i deweloperzy zapewnią osiem pakietów rozszerzeń, między innymi: „Gliniarze i Bandyci”, „Kultowe wozy”, „Burnout Bikes” i „Big Surf Island” z nowymi lokacjami, wyzwaniami i pojazdami do odkrycia.

W nowym wydaniu nie zabraknie sieciowych wyścigów i wyzwań społecznościowych, a w trakcie jednej sesji na mapie pojawi się nawet ośmiu graczy. W lokalnej zabawie podzielimy się kontrolerami i rozpoczniemy zabawę na małym ekranie konsoli.

Electronic Arts podkreśla, że gra została „zoptymalizowana na Nintendo Switch poprzez szereg technologicznych usprawnień”. W rezultacie wyścigi odbędą się w 60 klatkach na sekundę, a gracze mogą liczyć na tekstury wysokiej rozdzielczości oraz mapę kontrolowaną za pomocą gestów.

Na Nintendo Switcha wkrótce trafi także Oddworld: Munch's Oddysee, a wcześniej wspominaliśmy o ciekawej sytuacji, ponieważ autorzy Indivisible nawet nie wiedzieli o premierze swojej gry na konsoli Big N.

Źródło: https://www.ea.com/games/burnout/burnout-paradise-remastered/news/burnout-paradise-remastered-pre-order-release-date-june-19

Tagi: Burnout Paradise Remastered Criterion Games Electronic Arts