Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 15:55
Grounded bohater strzela z łuku
464V

Grounded wygląda zaskakująco przyjemnie. Gameplay pokazuje dzień z życia małego bohatera

Obsidian Entertainment zaprezentowało nowy materiał z Grounded, który może zainteresować wielu graczy. Deweloperzy pokazują aktywności podejmowane przez bohatera wielkiego świata i walka z mrówkami wygląda przyjemnie. Gra może pozytywnie zaskoczyć sympatyków gatunku.

Obsidian Entertainment rozwija kilka dużych projektów, ale deweloperzy w międzyczasie zajęli się Grounded, które choć na pierwszej prezentacji nie porwało tłumów, to każdy kolejny gameplay wygląda znacznie lepiej. Najnowszy pokazuje „dzień z życia” bohatera, który podczas zwykłej eksploracji musi mierzyć się z dużymi problemami.

Założenia Obsidian Entertainment są naprawdę interesujące, ponieważ deweloperzy wrzucą pomniejszonych graczy na wielki teren i pozwolą im odkrywać wszystkie uroki okolic. Mały kwiatek będzie dla nas gigantem, na którego wskoczymy i będziemy za jego pomocą obserwować okolice.

Najnowszy materiał jest dobrym przykładem, na jakie atrakcje w Grounded możemy liczyć. Twórcy pozwolą nam mierzyć się z najróżniejszymi owadami, a dzięki rozbudowanemu craftingowi zajmiemy się stworzeniem broni czy też licznych narzędzi. Jeszcze w tym wszystkim brakuje nam konkretów dotyczących fabuły, ale jeśli akurat w tym miejscu Obsidian Entertainment nie zawiedzie, to pozycja może okazać się dużym zaskoczeniem.

Jeśli macie problem z pająkami, to pamiętajcie, że Obsidian Entertainment zadba o tryb arachnofobii, a dodatkowo zespół wrzucił ostatnio niezły zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Grounded Microsoft Obsidian Entertainment