Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 15:29
WRC 9
833V

WRC 9 na pierwszej rozgrywce. Gameplay pokazuje tereny z Nowej Zelandii

Nacon rozpoczyna aktywną promocję WRC 9. Wydawca właśnie zaprezentował pierwszy gameplay z nowych wyścigów, które jeszcze w tym roku trafią na konsole nowej generacji. Możemy jednak śmiało zakładać, że przedstawiony materiał nie prezentuje next-genowej wersji.

WRC 9 zostało oficjalnie zapowiedziane w ubiegłym miesiącu i Nacon oraz KT Racing nie mogą czekać z promocją produkcji. Gra już 3 września przyjedzie na aktualną generację oraz PC, więc najwyższy czas na zaprezentowanie konkretnego materiału z rozgrywki.

Twórcy na dobry początek pokazują tereny z Nowej Zelandii i nie jest to przypadek, ponieważ WRC 9 wprowadzi trzy nowe rajdy i wśród nowych miejscówek jest właśnie lokacja umiejscowiona w tym kraju. Gracze sprawdzą także świeże tereny z Japonii oraz Kenii.

Na papierze WRC 9 wygląda bardzo solidnie, ale oczywiście wiele w tym wypadku zależy od samej rozgrywki. Autorzy obiecują „najbardziej realistyczny tytuł z serii”, a przebudowana fizyka ma zapewnić niezapomniane wrażenia. Na dobry początek nie wygląda to źle, ale chciałbym już zerknąć na fragment rajdu z nowej generacji, ponieważ to właśnie tytuł KT Racing jest jednym z pierwszych przedstawicieli gatunku, który pod koniec roku pozwoli nam powalczyć o jak najlepsze czasy.

KT Racing zaoferowało w marcu TT Isle of Man: Ride on the Edge 2.  Produkcja to "najlepsza gra motocyklowa na rynku".

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay KT Racing Nacon WRC 9