Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2020 07:36
NieR
1386V

NieR Replicant. Wzbogacony remaster z konsol i PC wygląda dobrze na pierwszych materiałach

Wczoraj pojawiły się doskonałe wieści o NieR Replicant Remaster, które zmierza na PS4, XOne i Steam. Okazało się, że produkcja zostanie znacznie rozbudowana - m.in. o nowe postacie.

Dzisiaj mamy okazję przyjrzeć się pierwszym grafikom z remastera NieR Replicant. Wydawca tytułu udostępnił takie obrazki redakcji Famitsu. Już teraz widać, że projekt zapewni nam sporo radości. Już w momencie premiery NieR było produkcją, która pozostawiała wiele do życzenia pod względem jakości wizualnej. Teraz tytułowi będzie znacznie bliżej do oprawy znanej np. z NieR: Automata.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że wieści dotyczące NieR Replicant na PS4, XOne i PC są obiecujące. Wczoraj okazało się, że Yoko Taro ma wobec remastera bardzo ambitne plany - gra doczeka się m.in. ulepszonego systemu walki, który będzie przypominać rozwiązania z NieR: Automata. Po więcej szczegółów zapraszam was do rzeczonego tekstu.

NieR Replicant Remaster trafi na rynek prawdopodobnie na początku 2021 roku.

Yoko Taro podzielił się też kilkoma screenami ze smartfonowego projektu pt. NieR Reincarnation. Wszystkie obrazki znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Źródło: https://twinfinite.net/

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic