Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.04.2020 13:01
NieR Replicant
1728V

NieR Replicant znacznie rozbudowane! Nowe postacie, ulepszenia i walka jak w NieR Automata

Już w marcu pojawiły się wieści o tym, że NieR Replicant doczeka się remastera. Jak się okazuje zmiany nie będą się ograniczać tylko do odświeżenia oprawy wizualnej.

Yoko Taro ma znacznie większe ambicje w związku z remasterem NieR Replicant, niż tylko samo upiększanie grafiki. Deweloper zapowiedział w wywiadzie dla Famitsu, że NieR Replicant "to coś znacznie więcej niż zwykły remaster". Przede wszystkim Yoko Taro przeprojektowuje i ulepsza system walki znany z oryginalnego wydania tej produkcji. Mechanizm walki będzie teraz "bardziej przypominać rozwiązania z NieR: Automata".

Wiadomo również, że w tworzeniu projektu pomaga ekipa z PlatinumGames i że przeróbek doczeka się więcej mechanizmów gameplayowych. Wszystko w NieR Replicant Remaster będzie bardziej dopieszczone i współczesne - oczywiście przy zachowaniu oryginalnego scenariusza i rzutów kamery.

Nowe postacie i dubbing w NieR Replicant Remaster

Gra dorobi się w tej reedycji również zupełnie nowego dubbingu. Do sesji dubbingu zostali zaproszeni aktorzy odpowiedzialni za głosy 2B i 9S. Fani już spekulują zatem, że w NieR Replicant Remaster pojawią się nowe, dodatkowe wątki fabularne. W grze ma wystąpić kilka postaci, które nie pojawiły się w jej pierwotnym wydaniu.

Ciekawie się to wszystko zapowiada! Poniżej, dla przypomnienia, opublikowany w marcu zwiastun NieR Replicant Remaster.

Źródło: https://www.siliconera.com/nier-replicant-devs-on-why-its-an-upgraded-version-instead-of-a-remaster-or-remake/

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic