Iza Łęcka Iza Łęcka 30.04.2020 13:19
Kingdom Come Deliverance
1003V

4 gry za darmo na Xbox One przez weekend. Microsoft prezentuje gry w ramach Free Play Days

Microsoft ponownie zaprasza graczy na darmowe granie. Posiadacze Xboksów One mogą sprawdzić chociażby takie tytuły jak Kingdom Come: Deliverance czy Yakuza 0 w ramach Free Play Days. Weekendowa oferta startuje już dziś

Jak co czwartek Microsoft zaprasza entuzjastów konsolowej rozgrywki na kolejny Free Play Days, w ramach którego w trakcie weekendu można sprawdzić wybrane gry. Najnowsza oferta należy do całkiem bogatych, pozwalając zapoznać się z aż czterema różnorodnymi tytułami, których ukończenie skutecznie umili najbliższe dni.

4 gry za darmo w Free Play Days

  • Kingdom Come: Deliverance
  • Yakuza 0
  • Mafia 3
  • Sonic Mania

W Free Play Days znajdziecie Kingdom Come: Deliverance, Yakuza 0, Mafia 3 oraz Sonic Mania, a ukończenie trzech pierwszych zajmie blisko 100 godzin, więc rozsądnie wybierzcie produkcje, z którymi chcecie spędzić weekend. Niewątpliwie, jeżeli preferujecie fabuły opierające się na przestępczym półświatku, gry z serii Mafia i Yakuza sprawią sporo satysfakcji. Jedynie Sonic jest przyjemnością na krótszą sesję, bo na około 5-6 godzin. Pozostałe gry należą do znacznie bardziej rozbudowanych.

Nawiązując do kwestii darmowego grania, nadal możecie zapoznać się z tytułami Sony oraz produkcją Bandai Namco. W najnowszej promocji pojawia się także Hitman, ale oczekujemy na szczegółową informację od IO Interactive.

4 gry za darmo na weekend - microsoft

Źródło: www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios