Iza Łęcka Iza Łęcka 30.04.2020 09:19
Hitman 2016
9722V

Hitman za darmo na PS4 [Aktualizacja #1]

Pełny sezon Hitmana pojawił się właśnie w nowej promocji na PlayStation Store. Gracze mogą pobrać wszystkie epizody za darmo na PS4, ale podobno z oferty mogą skorzystać tylko niektórzy klienci.

Pierwszy sezon Hitmana z 2016 roku został udostępniony za darmo na PlayStation Store. Sony lub IO Interactive nie ogłosili oficjalnie promocji, więc wydaje się bardzo prawdopodobne, że informacja jest w drodze lub zaistniał błąd. Podobną sytuację możemy przytoczyć w przypadku Pac-Mana, kiedy to na początku gra została udostępniona za darmo na PS4, a po kilku dniach Bandai Namco poinformowało o swojej cegiełce w akcji „#zostań w domu”.

Hitman: The Complete First Season do sprawdzenia za darmo na PSN

Otrzymujemy informację, że oferta nie jest jednak dostępna dla graczy, którzy pobrali darmowy epizod wprowadzający (Paryż). Możliwe, że mamy do czynienia z błędem, a wydawca szykuje sympatyków skradania się oraz cichego zabijania na promocję.

Będziemy stale informować naszą społeczność o aktualizacjach w tym temacie, a tymczasem przypominamy, że już jutro pobierzecie darmowe gry od Ubisoftu, a Sony wciąż oferuje swoje tytuły.

[Aktualizacja #1]

IO Interactive w końcu opublikowało wiadomość. Grę możecie sprawdzać do 3 maja:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/hitman-complete-first-season-free-on-ps4-but-if-you-got-the-free-paris-level-you-are-out-of-luck.194799/

Tagi: Hitman (2016) IO Interactive Square Enix