Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 07:30
Assassin’s Creed 2
5149V

3 gry za darmo od Ubisoftu. Kolejne gry ponownie zostaną rozdane jeszcze w tym tygodniu

Ubisoft znów rozdaje trzy pozycje ze swojego katalogu. Produkcje już wcześniej pojawiły się w promocji tego typu, jednak gigant branży po raz kolejny zdecydował się na udostępnienie pakietu, którym może cieszyć się każdy gracz. Na liście znajdziecie między innymi Assassin’s Creed 2.

Ubisoft dołączając do akcji „zostań w domu” w ostatnich tygodniach zaoferował swoje trzy gry za darmo. Francuska korporacja jednak znów powraca z przyjemnościami i ponownie proponuje produkcje na komputery ze swojego bogatego katalogu.

3 gry za darmo od Ubisoftu

W ofercie Ubisoftu znalazły się trzy gry, które mogliśmy pobrać już wcześniej, ale jeśli nie zdążyliście skorzystać z prezentu, okazja będzie obowiązywać ponownie od 1 do 5 maja. Trzy zaproponowane tytuły są niezwykle zróżnicowane, ale na pewno warto je poznać, powiększając tym samym swoją cyfrową bibliotekę gier na PC.

Assassin’s Creed 2 zadebiutował w 2009 roku i otrzymał oceny na poziomie 90%. Choć Rayman Legends miał swoją premierę już jakiś czas temu, bo w 2013 roku, również został niezwykle dobrze przyjęty (średnia 89%). Natomiast Child of Light, które skupia się na losach księżniczki Aurory, zostało zaoferowane graczom w 2014 roku (średnia 77%).

W temacie darmowych gier, nadal możecie pobrać pięć tytułów od Sony (tylko na PS4) i jedną pozycję od Bandai Namco (PS4, XOne, PC),

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/assassins-creed-2-child-of-light-i-rayman-legends-ponownie-za-darmo-od-1-maja-w-ubistore/

Tagi: gry za darmo pc ubisoft