Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 13:27
Legends of Runeterra
652V

Legends of Runeterra już dostępny na PC i urządzeniach mobilnych. RioT Games zaprasza do gry

RioT Games przez lata rozwijało wyłącznie League of Legends, jednak nadeszła konkretna ofensywa pod postacią gier z różnych gatunków. Od dzisiaj wszyscy entuzjaści mogą zapoznać się z Legends of Runeterra. Karcianka jest dostępna na PC i urządzeniach mobilnych.

Ostatnia dekada oficjalnie upływała Riot Games na dopracowywaniu jednego tytułu - od 2009 roku rozwijano League of Legends. W ubiegłym roku włodarze przedsiębiorstwa potwierdzili jednak, że mają ręce pełne roboty i jednocześnie trwają prace nad kilkoma projektami, a pierwsze trafiły już na rynek. Gracze zapoznali się z Teamfight Tactics (AutoChess), nieustannie sprawdzają Valorant (fps), a teraz mogą wkroczyć do świata Legends of Runeterra (karcianka). Deweloperzy pracują także nad League of Legends: Wild Rift (specjalne wydanie LOL-a na konsole i urządzenia mobilne), LoL Esports Manager (symulator), Projectem L (bijatyka) oraz tajnym Projectem F.

Legends of Runeterra jest już dostępny PC oraz urządzeniach mobilnych, więc niezależnie od preferowanej platformy możecie zapoznać się z tytułem. Od początku sympatycy gatunku mogą zbierać karty, tworzyć zestawy oraz brać udział w meczach. Gra korzysta z modelu biznesowego free-2-play, a w momencie premiery na serwerach wylądowało ponad 120 nowych kart z 11 nowymi mistrzami. Jeśli braliście udział w testach beta, cały progres zostanie przeniesiony do pełnej wersji.

Legends of Runeterra możecie pobrać na urządzenia obsługujące systemy iOSAndroida, a także na PC.

Źródło: https://gamingbolt.com/legends-of-runeterra-is-available-now-for-pc-mobiles

Tagi: Android iOS Legends of Runeterra pc premiera