Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 10:09
Gołąbeczki Netflix bohaterowie
534V

Gołąbeczki na zwiastunie. Netflix prezentuje film, który nie zawita w kinach

Kina na całym świecie są wciąż zamknięte, więc niektórzy dystrybutorzy decydują się na zaoferowanie produkcji w VOD lub SVOD. Netlfix garściami czerpie z obecnej sytuacji, przejmując kolejne filmy bezpośrednio do swojego katalogu– w maju zobaczymy „Gołąbeczki”, które ominą wielki ekran.

„Gołąbeczki” to najnowsza produkcja, która pojawi się na serwerze Netflixa, nie będąc jednak przygotowaną na zlecenie streamingowej firmy. Film miał zaplanowaną kinową premierę, ale pandemia pokrzyżowała plany dystrybucyjne i podjęto decyzję o bezpośrednim pojawieniu się na SVOD.

Obraz w reżyserii Michaela Showaltera („The Big Sick”, „Hello, My Name Is Doris”, „Two Night Stand”) to romantyczna komedia, w której występują Kumail Nanjiani („Sex Tape”„The Big Sick”, „Hello, My Name Is Doris”) i Issa Rae („Insecure”). Film traktuje o zabawnych losach pary, która zostaje powiązana z tajemniczym morderstwem. Bohaterowie muszą udowodnić swoją niewinność, co nie będzie zbyt łatwym zadaniem. Netflix tak zapowiada historię i prezentuje najnowszy zwiastun:

„Pewna przypadkowo zamieszana w tajemnicze morderstwo para (Issa Rae i Kumail Nanjiani) staje przed wielką próbą, która na zawsze odmieni ich relację. Zakochani starają wydostać się z tarapatów, ale nie jest to wcale takie proste — bez przerwy muszą bowiem stawiać czoła kolejnym ekstremalnym (i przezabawnym) sytuacjom. Czy uda się im przetrwać tę noc? Czy przetrwa ją ich związek?”

Premiera „Gołąbeczków” odbędzie się 22 maja. Film podąży drogą „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, od debiutu będąc dostępny w katalogu Netflixa. Sprawdźcie także inne majowe produkcje przygotowane przez platformę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Gołąbeczki netflix trailer zwiastun