Iza Łęcka Iza Łęcka 28.04.2020 11:41
Cyberpunk 2077 V
6012V

Cyberpunk 2077 w 8K. Gameplay z podbitą rozdzielczością prezentuje się fantastycznie

CD Projekt RED zmierza już do końca prac nad Cyberpunkiem 2077, który może być uznany za jedną z najważniejszych gier tej generacji. Choć nie wszyscy mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 8K, jeden z graczy sprawdził jak mogłaby wyglądać produkcja Polaków w takiej jakości. Dzięki podbiciu rozdzielczości możemy spojrzeć na piękne Night City.

Obecnie możemy mówić o niezwykle intensywnym czasie dla polskiej spółki: CD Projekt rośnie na giełdzie, natomiast CD Projekt RED kończy prace nad Cyberpunkiem 2077. Twórcy zmierzają w dobrym kierunku, a dzięki wiadomościom zawartym na brazylijskim forum ujawnionych zostało kilka informacji o grze. W produkcji nie zabraknie treści przeznaczonych dla dorosłych, a brutalnymi akcjami jest również przepełniony poniższy fragment rozgrywki.

Gameplay nie pokazuje nowych scen z Cyberpunka 2077, ale autor wziął na swoje barki podbicie rozdzielczości do 8K. Jakość jest odczuwalna nawet na zwykłych ekranach, jednak najdoskonalszy efekt uzyskacie pobierając plik na własny komputer. Twórca zapowiedział, że wykorzystując skalowanie obrazu z wykorzystaniem uczenia maszynowego chce poprawić wszystkie materiały przygotowane przez CD Projekt RED. Stworzenie tego filmu zajęło 21 godzin.

CD Projekt RED od dawna nie publikuje nowych materiałów z Cyberpunka, jednak możemy się spodziewać, że już w najbliższych tygodniach rozpocznie się kolejny etap promocji tytułu. Deweloperzy na pewno uraczą nas jeszcze kilkoma fragmentami, które skutecznie rozbudzą ciekawość przed wielką premierą.

Źródło: https://www.gamesradar.com/cyberpunk-2077-gameplay-footage-upscaled-to-8k-is-stunning/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077