Iza Łęcka Iza Łęcka 28.04.2020 09:26
wiedźmin 3 geralt
2736V

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja GOTY w promocji. Podstawka z dodatkami od 59 zł

Wielkie przygody Geralta trafiły do nowej promocji. Gracze mogą sięgnąć po Wiedźmina 3: Dziki Gon w bardzo dobrej cenie, a pudełkowe wydanie zawiera wszystkie wcześniej przygotowane dodatki. Zestaw jest dostępny już od 59 zł.

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem. CD Projekt ostatnio potwierdził kapitalne wyniki gry, która w 2019 roku wygenerowała jeszcze lepszy rezultat względem poprzednich lat. Tylko na premierę historia Geralta cieszyła się jeszcze większą popularnością wśród graczy. To między innymi dzięki tej pozycji CD Projekt wciąż rośnie na giełdzie.

Kolejne sklepy zachęcają do Wiedźmina wrzucając grę do kolejnych promocji. Najnowsza oferta pozwala sięgnąć po Wiedźmina 3: Dziki Gon z dwoma dodatkami: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia i  Wiedźmin 3: Krew i Wino. Ukończenie podstawki zajmuje około 50 godzin, a poznanie samych historii z rozszerzeń to kolejne 25 godzin rozgrywki – i taki pakiet możecie otrzymać po zakupie Edycji GOTY.

Jest to dobra okazja nawet dla graczy, którzy historię z samego Dzikiego Gonu poznali już dogłębnie, a teraz chcieliby wyruszyć z Geraltem na kolejne misje.

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-gry-roku-za-89-zl-na-playstation-4-i-xbox-one-oraz-za-59-zl-na-pc-w-oleole/

Tagi: CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku