Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 16:15
Star Wars Saga Skywalkerów
935V

Star Wars na świetnym zwiastunie. Disney podsumowuje Sagę Skywalkerów

Disney zaprasza widzów na oglądanie wszystkich dziewięciu filmów z Sagi Skywalkerów. Już wkrótce ostatni epizod trafi na Disney+ zamykając tym samym całe zestawienie. Z tej okazji korporacja opublikowała świetny materiał podsumowujący wydarzenia.

Disney zamierza stale rozwijać uniwersum Star Wars. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy wstępne informacje o kolejnym serialu, który powinien zaskoczyć wielu widzów, ale musicie mieć pewność, że to dopiero początek. Jak wiadomo korporacja szykuje się do pełnego pokazu zupełnie nowej serii, która już teraz jest zapowiedziana jako „nowe Gwiezdne wojny”.

Zanim jednak poczujemy powiew świeżości, możemy zapoznać się ze wszystkimi dziewięcioma odsłonami Sagi Skywalkerów. Już od 4 maja wszystkie opowieści z trzech trylogii będą dostępne w Disney+ i widzowie mogą mieć pewność, że akurat z tego SVOD opowieści nie znikną.

4 maja to oczywiście „Dzień Star Wars” i tym razem obok premiery „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, która zamknie całą sagę w jednym SVOD, widzowie mogą także liczyć na ostatni odcinek „Wojny Klonów”. Bardzo możliwe, że Disney przygotuje na ten dzień dodatkowe atrakcje, ale na szczegóły musimy zaczekać przynajmniej do przyszłego miesiąca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gwiezdne wojny saga skywalkerów skywalker star wars