Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2020 07:00
PS Plus maj przeciek
18906V

PS Plus w maju z kolejnymi mocnymi grami? Przeciek zapowiada znakomitą ofertę

Zapowiedzi najnowszej oferty PS Plus na maj możemy spodziewać się w ciągu najbliższych kilku dni, jednak do Sieci zawitała grafika sugerująca kolejny bardzo dobry miesiąc dla abonentów. PlayStation Plus może ponownie zawierać dwie gry AAA, które zadowolą wielu graczy.

Oferta PS Plus na maj wystartuje już w przyszłym tygodniu, więc Sony w okolicy środy-czwartku przedstawi gry, które zostały przygotowane dla graczy. Japoński gigant branży w marcu i kwietniu nie miał możliwości zaskoczenia swoich sympatyków, gdyż oferty zostały opublikowane przed czasem. Tymczasem produkcje, które mogą pojawić się w kolejnym miesiącu zostały zaprezentowane na grafice.

PS Plus na maj – nieoficjalna lista

  • Dying Light
  • Dark Souls Remastered

Na grafice poniżej widzimy dwie bardzo mocne produkcje, które przypadły do gustu wielu graczom. Zawitanie polskiego Dying Light w PS Plus nieco zwiększyłoby zainteresowanie tytułem, ponownie pobudzając serwery przed rozpoczęciem kampanii marketingowej, która potwierdziłaby datę premiery Dying Light 2. W odświeżonej grze From Software moglibyśmy przypomnieć sobie ponownie piekielnie wymagające zmagania, które pierwotnie zadebiutowały na konsolach wcześniejszej generacji. Choć przedstawiony przeciek nie jest jeszcze w żaden sposób potwierdzony, wielu sympatyków PlayStation z aprobatą przyjęło tę plotkę. Trzeba przyznać, że byłaby to solidna oferta na kolejny miesiąc.

Na potwierdzenie tej informacji musimy zaczekać, ale chcielibyście te gry w PS Plus na maj?

Źródło: NextGenPlayer Twitter

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony