Minecraft. Piękne, ogromne miasto wybudowane przez profesjonalistów

Gry
12667V
Minecraft. Piękne, ogromne miasto wybudowane przez profesjonalistów
Mateusz Wróbel | 26.04.2020, 11:09

Profesjonalny zespół budowniczych podjął się zlecenia polegającego na odwzorowaniu miasta z produkcji anime. Efekt końcowy wygląda niesamowicie.

Z ostatnich doniesień wynika, że Minecraft 2 nie powstanie przez kilka najbliższych lat. Fani klocków muszą zadowolić się ciągle aktualizowanym, wydanym w 2012 roku Minecraftem. Ma on jednak na tyle możliwości, że kontynuacja nie jest tutaj zbytnio potrzebna, co potwierdza najnowszy wyczyn profesjonalnych budowniczych. 

Zespół Varuna przyjął płatne zlecenie, które polegało na stworzeniu w wirtualnym świecie Labiryntowego Miasta Orario z produkcji anime o tytule Is It Wrong to Try to Pick Up Girls. Profesjonalistom zajęło to ponad dwa miesiące - warto zaznaczyć, że dziennie przeznaczali na to około 12 godzin (a przynajmniej tak mówią). Każdy budynek ma szczegółowo wypełnione wnętrze, a jak sami zauważycie zaraz poniżej, jest ich tysiące.

Twórcy dzieła nie podali, ile zleceniodawca zapłacił za takowy projekt, ale łatwo można domyślić się, że nie były to małe pieniądze. Wysokiej jakości zrzuty możecie zobaczyć pod tym adresem.

Warto przypomnieć, że za równy miesiąc zadebiutuje Minecraft Dungeons, przygodowy spin-off w świecie klocków. O naszych wrażeniach możecie przeczytać w tym miejscu.

Źródło: pcgamer.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper