Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.04.2020 11:45
Future Games Show oficjalnie
511V

Future Games Show potwierdzone. GamesRadar zapowiada swoje wydarzenie

Kolejna organizacja postanawia na własną rękę poprowadzić event traktujący o grach wideo. Wiemy już, kiedy odbędzie się transmisja Future Games Show!

Trzeba przyznać, że jeśli dalej tak pójdzie, to nie odczujemy braku E3 2020 w czerwcu. Kolejni wystawcy decydują się na prowadzenie swoich własnych wydarzeń, które następnie będą transmitowane do Internetu. Choćby wczoraj dowiedzieliśmy się o planach na organizację PC Gaming Show, które zostało oficjalnie potwierdzone

Niedługo po tym swoje ogłoszenie wydał także GamesRadar, który zamierza przeprowadzić własny Future Games Show. Transmisja ma mieć miejsce w czerwcu 2020 roku. Co przyjdzie nam oglądać podczas godzinnej prezentacji? Jak zapowiadają organizatorzy, show obejmie pokazy zarówno gier AAA, jak i mniejszych, niezależnych projektów! Co ciekawe, obiecano nawet "ekskluzywne zwiastuny".

Niestety nie podano dokładnego dnia, w którym wydarzenie będzie miało miejsce, ale jeśli jesteście zainteresowani, to warto obserwować kolejne newsy związane z całym przedsięwzięciem. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, na pewno będziemy Wam je przekazywać. Jeśli natomiast jesteście twórcami, już teraz możecie zgłosić swoją własną grę do pokazu! Aby to zrobić, wystarczy wypełnić formularz na stronie Future Publishing, dokładnie w tym miejscu

Jeżeli lubicie tego typu pokazy, to warto wspomnieć, że znacznie wcześniej, bo już pojutrze, będzie miało miejsce Stadia Connect, gdzie poznamy nowości, które czekają usługę grania w chmurze od Google, w najbliższej przyszłości! 

Źródło: YouTube

Tagi: Future Games Show GamesRadar transmisja