Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 10:45
PC Gaming Show 2020 potwierdzone
426V

PC Gaming Show 2020 potwierdzone. Wydarzenie obejrzymy już w czerwcu

Wygląda na to, że anulowanie tegorocznej imprezy E3 nie oznacza przerwy dla organizatorów PC Gaming Show! Wydarzenie odbędzie się już w czerwcu i będzie w całości transmitowane na żywo!

Choć E3 2020 nie dojdzie do skutku, ale nie oznacza to, że twórcy nie dostaną możliwości zaprezentowania nam swoich gier. Cały czas pojawiają się ogłoszenia odnośnie do transmitowania konkretnych wydarzeń na własną rękę. Nawet dziś rano Google zapowiedziało podjęcie swojej inicjatywy i ogłosiło datę Stadia Connect

Podobnie jest w przypadku PC Gaming Show 2020. Konferencja miała być częścią tegorocznych targów E3, ale z wiadomych powodów, sprawy muszą potoczyć się inaczej. Organizatorzy potwierdzili właśnie, że wydarzenie odbędzie się w formie transmisji na żywo i będzie miało miejsce 6 czerwca bieżącego roku

Podczas konferencji dane nam będzie zobaczyć nowe tytuły, "niepokazywane wcześniej materiał z rozgrywki" i kilka ciekawych zapowiedzi. Lista partnerów wydarzenia jest całkiem długa, więc można liczyć na interesujące nowości. Są to przecież: Frontier Developments, Humble Bundle, Perfect World Entertainment, Tripwire Interactive, Epic Games Store oraz Intel.

Pozostaje nam czekać i trzymać kciuki, że poznamy mnóstwo gier, o których będzie w najbliższych miesiącach wyjątkowo głośno! Wielu fanów liczy na jakieś informacje odnośnie  do rozwoju głośnego Chivalery 2 i miejmy nadzieję, że te się pojawią.

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-pc-gaming-show-will-return-june-6/

Tagi: e3 event gry Pc gaming show