Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 09:15
Stadia Connect Google
1114V

Stadia Connect zapowiedziane! Google wciąż walczy o popularność usługi

Wygląda na to, że Google wreszcie jest w stanie opowiedzieć coś nowego o ich usłudze grania w chmurze. Poznaliśmy datę kolejnego Stadia Connect.

Usługa streamingu gier od Google miała, czego by nie mówić, bardzo trudny start. Nawet dziś zdaje się odchodzić powoli w zapomnienie po tym, jak zaliczyła niezwykle głośny i huczny start. Wszyscy pamiętamy jeszcze pierwszą prezentację, która otwierała drzwi do innowacji branży gier.

Do tego jednak nie doszło, przynajmniej na ten moment. Nie oznacza to jednak, że giganci technologiczni zamierzają odpuścić. Na początku miesiąca mogliśmy czytać o ofercie darmowego dostępu do usługi, którą zaoferowano wszystkim zainteresowanym. Teraz wygląda na to, że wreszcie możemy poznać nowe informacje oraz plan rozwoju. 

Na oficjalnym koncie, na Twitterze, pojawiła się informacja o nadchodzącej, kolejnej edycji Stadia Connect. Transmisja będzie miała miejsce już w zbliżający się czwartek, 28 kwietnia, o godzinie 18:00 naszego czasu. Przedstawiciele przekazali, że będziemy mogli usłyszeć nieco informacji od zespołu, a także poznamy nowe gry, które zasilą usługę w niedalekiej przyszłości. 

Cóż, to najwyższy czas dla Google, aby ruszyć pełną parę. Konkurencja przecież nie śpi i najlepszym przykładem jest choćby Amazon!

Źródło: Twitter

Tagi: google Google Stadia konferencja