Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.04.2020 14:13
Wiedźmin Netflix
776V

Wiedźmin (Netflix). W 2. sezonie lepiej poznamy Cahira i Fringillę. Lauren S. Hissrich udostępnia ciekawostki

Showrunnerka serialu Wiedźmin od Netfliksa udostępniła kilka ciekawostek na Twiterze, które rzucają spojrzenie na przyszłość produkcji.

W nocy z piątku na sobotę odbyła się cyfrowa impreza pt. „Quarantine Watch Party”, w której wzięła udział m.in. showrunnerka, Lauren S. Hissrich, niesamowicie popularnego Wiedźmina od Netfliksa czy także jego reżyserka - Charlotte Brandstrom. Twórcy serialu za pomocą Twittera dodali kilka wpisów, dzięki którym możemy się co nieco dowiedzieć o pierwszym sezonie, a także przyszłości produkcji.

Już na samym początku warto zwrócić uwagę na słowa Hissrich, z których wynika, że Cahir, nilfgaardzki żołnierz mający za zadanie pojmać Cirillę, oraz Fringilla, nilfgaardzka czarodziejka, częściej będą pojawiać się na naszych ekranach w drugim sezonie. Showrunnerka oznajmiła, że widzowie lepiej poznają ich motywy oraz zamiary. Jest to dla niej jeden z najciekawszych wątków nadchodzącej kontynuacji.

Fani uniwersum mogą także ujrzeć m.in. ujęcie, w którym widać przygotowania Cahira w bardzo ważnej scenie dla serialu czy także plan momentu, w którym Geralt wraz z z Borchem i jego dwoma wojowniczkami pokonują ekstremalny odcinek drogi. 

Więcej wpisów Lauren S. Hissrich możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Warto przypomnieć, że znamy już aktorów, którzy wcielą się w wiedźminów (Lamberta, Eskela oraz Coena) niosących pomoc Ciri. Bohaterowie trafią do Kaer Morhen, czyli siedziby zabójców potworów spod znaku wilka, gdzie będą uczyć córkę Emhyra podstawowych sztuczek.

Źródło: Twitter

Tagi: