Iza Łęcka Iza Łęcka 05.03.2020 13:29
Wiedźmin Serial
2503V

Wiedźmin od Netflix z nowymi wiedźminami. Wszyscy pomogą Ciri

Tworzenie drugiego sezonu „Wiedźmina” trwa w najlepsze. W kolejnych odcinkach serialu przedstawionych zostanie aż czterech nowych wiedźminów - wszyscy rozpoczęli już prace nad nową historią. Według plotek zespół ma zająć się szkoleniem Ciri.

Pierwsi aktorzy trafili na plan drugiego sezonu „Wiedźmina” już w zeszłym miesiącu, ale w najbliższych dnia najpewniej  będą nagrywane szczególnie ważne sceny, które wpłyną na odbiór całego sezonu. Redanian Intelligence informuje, że aktorzy grający czterech wiedźminów zawitali już na planie, a ich głównym zadaniem będzie wyszkolenie Ciri.

Bohaterowie trafią do Kaer Morhen, gdzie Lambert, Eskel, Coën oraz oczywiście Vesemir rozpoczną przygotowanie i nauki młodej adeptki. Wszyscy aktorzy w ostatnim czasie na swoich mediach społecznościowych publikowali materiały, które potwierdzają, że znajdują się już na planie.

Thue Ersted Rasmussen wcieli się w Eskela, Paul Bullion został Lambertem, a Yasen Atour będzie najmniej znanym wiedźminem Coenem, który choć nieco trzyma się na uboczu wśród łowców potworów, nawiąże bardzo bliską relację z Ciri. Kim Bodnia zagra Vesemira, który podobnie jak w poprzednich historiach ze świata Sapkowskego, zostanie przedstawiony jako mentor i przyjaciel Geralta.

Paul Bullion pod koniec miesiąca szkolił swoje umiejętności w operowaniu mieczem:

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/03/04/the-witchers-of-kaer-morhen-prepare-for-filming-of-season-2/amp/?__twitter_impression=true

Tagi: serial wiedźmin wiedźmin netflix