Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 16:49
Fallout 4 maska
5647V

Gry na PS4 i Xboksa One od 17 zł. Genialna promocja powróciła

Powróciła świetna promocja na gry konsolowe, dzięki której przykładowo Fallout 4 kupicie za zaledwie 30 zł. W ofercie znalazło się wiele kapitalnych produkcji, które powinny zainteresować wielu naszych czytelników. Poznajcie szczegóły.

O podobnej promocji mieliśmy już okazję wspominać na portalu, ale ze względu na ceny na pewno znajdą się kolejni gracze, którzy chętnie zainteresują się zestawieniem. Do promocji Merlin.pl trafiły gry wydawane przez Cenegę i propozycja jest naprawdę dobra.

Fallout 4 za 30,03 zł, World of Final Fantasy za 45,05 zł, Dishonored 2 za 30,03 zł lub Śródziemie: Cień Wojny za 45,05 zł? To tylko kilka produkcji, które warto posiadać w swoich kolekcjach, a za 100 zł stworzycie w tym wypadku bardzo dobry zestaw.

Gry na PS4 w promocji

Gry na Xbosa One w promocji

To nie koniec dobrych informacji, wśród najnowszych promocji znajdziecie między innymi darmowego Pac-Mana, japońskie pozycje w ofercie PlayStation Store, a już wkrótce pobierzemy za darmo Total War: Shogun 2.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/pudelkowe-gry-do-60-zl-na-playstation-4-i-xbox-one-w-merlinie-24-04-dead-rising-4-franks-big-package-dragon-quest-builders-oraz-seria-dishonored/

Tagi: promocja promocja na gry ps4 Xbox One