Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 20:38
Iron Harvest
720V

Iron Harvest kończy rok zwiastunem. Materiał pokazuje rozwój gry

Twórcy Iron Harvest przypominają o swoim tytule. Studio przygotowało zwiastun składający się z kilku fragmentów rozgrywki, który także potwierdza rozwój projektu, ostatnie dokonania oraz nadciągającą zawartość.

Iron Harvest to jedna z najciekawszych strategii zmierzających na rynek w 2020 roku. KING Art Games opracowuje tytuł na podstawie uniwersum wykreowanego przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego. Jest to alternatywna rzeczywistość, która łączy I wojnę światową z między innymi mechami – w świecie walczą ze sobą trzy mocarstwa: Republika Polonii, Imperium Saksonii oraz Rusviet.

Deweloperzy podsumowują ostatnie miesiące pokazując progres prac nad Iron Harvest oraz potwierdzają prace nad trzema wielkimi kampaniami z dziewięcioma bohaterami. Studio przygotowało wiele map do fabularnych opowieści oraz zajęło się opracowaniem przerywników filmowych.

Iron Harvest zostało także docenione na targach i sympatycy gatunku muszą pamiętać o tym tytule. Twórcy wciąż wykorzystują informacje zwrotne od społeczności i pracują nad ulepszeniem niemal każdej cząstki produkcji.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Iron Harvest:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Iron Harvest KING Art Games