Iza Łęcka Iza Łęcka 24.04.2020 11:56
Eksploratorzy kosmosu z No Man's Sky
669V

No Man's Sky otrzyma kolejne „ambitne” dodatki. Hello Games chce rozwijać grę

Hello Games nie odkłada jeszcze na bok swoich planów związanych z No Man's Sky. Zapowiedziano kolejne dodatki, które zostaną udostępnione w grze w ciągu najbliższego roku. Gracze mogą liczyć, że tytuł zostanie rozbudowany o sporo nowych elementów.

Od początku roku No Man's Sky otrzymało dwie bardzo interesujące aktualizacje, które pozwoliły przetestować „żywe statki” oraz wskoczyć w mechy. Gracze mogliby sądzić, że tytuł z 2016 roku nie będzie już rozwijany, jednak Hello Games nie mówi "dość" i pracuje nad nową zawartością.

Zespół odpowiedzialny za No Man's Sky zapewni mniejsze aktualizacje, lecz w opracowaniu są już kolejne „bardziej ambitne dodatki”:

„Oprócz aktualizacji treści, pracujemy nad bardziej ambitnymi dodatkami do wszechświata i mamy dużo więcej planów na rok 2020, przez które czujemy się podekscytowani.”

Debiut No Man's Sky odbył się w nieprzyjemnej atmosferze niespełnionych obietnic dotyczącej wielu funkcji i zawartości, jednak od tego czasu deweloperzy powrócili na właściwe tory, zapewniając już sześć rozszerzeń. Gra jest ciągle w kręgu zainteresowań twórców, którzy systematycznie starają się tworzyć aktualizacje usprawniające jakość rozgrywki i rozbudowujące cały projekt.

Produkcja Hello Games jest ciekawym przykładem tytułu, która w chwili premiery odznaczał się wieloma mankamentami, a jego forma nie została dopracowana, jednak dzięki dobrej relacji z graczami oraz odpowiednim aktualizacjom, uzupełniono pozycję i zaoferowano jakość, która usatysfakcjonuje wielu sympatyków galaktycznych wojaży.

Źródło: https://www.pcgamer.com/no-mans-sky-is-getting-more-ambitious-updates-in-2020/

Tagi: Hello Games No Man's Sky