Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 15:43
No Man's Sky Żywe Statki
1509V

No Man's Sky z „żywymi statkami”. Gracze dzięki nowej aktualizacji mogą wyhodować pojazdy

Hello Games nie przestaje rozwijać No Man's Sky i najnowsza aktualizacja pozwala każdemu wyhodować statek kosmiczny. Organiczny pojazd został zaprezentowany na nowym zwiastunie – wygląda świetnie.

Twórcy No Man's Sky zaskakują na każdym kroku. Właśnie zapowiedziano aktualizację 2.3, która wprowadza „Living Ship”. Jak sama nazwa wskazuje – gracze otrzymają dostęp do rzadkich, czujących statków kosmicznych, które możemy stworzyć korzystając z rozbudowanych technologii organicznych. Wszystko jest w tym wypadku generowane proceduralnie, więc śmiałkowie otrzymają „maszyny” indywidualnie dostosowane do ich potrzeb i jakości ewolucji.

Zespół zadbał także o misje fabularne związane właśnie ze statkami – dzięki wydarzeniu Starbirth poznamy starożytne eksperymenty Korvax, dzięki którym narodziły się te czujące pojazdy. Jeśli gracie w No Man's Sky w VR, to możecie liczyć na pełną prezentację „żyjącego statku”, ponieważ autorzy odpowiednio dostosowali kokpity.

Trzeba przyznać, że deweloperzy No Man's Sky potrafią w ciekawy sposób zachęcić do tytułu i nie będę specjalnie zaskoczony, jak na serwerach gry ponownie pojawią się tłumy graczy, którzy będą chcieli sprawdzić nowości.

Warto sprawdzić:

Źródło: Hello Games

Tagi: Hello Games No Man's Sky