Iza Łęcka Iza Łęcka 24.04.2020 11:06
Torchlight 3 bohater
692V

Torchlight 3 pozwoli tworzyć forty. Twórcy pokazują nową funkcję

Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera Torchlight 3 na pierwszej platformie, dlatego też deweloperzy śpieszą z prezentacją kolejnych systemów przygotowanych w produkcji. Echtra Games zadbało o system fortów, w których spotkamy kompanów do wyruszenia na wspólne misje.

Torchlight III pozwoli ponownie zatopić się wielkim, fantastycznym świecie wykreowanym przez Runic Games, który Echtra Games zamierza pod wieloma względami rozbudować oferując ciekawe systemy. Jednym z nich możliwość tworzenia fortu, czyli specjalnej lokacji, do której zaprosimy znajomych przed wyruszeniem na misje.

Fortece możemy dowolnie modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami, nie zabraknie także opcji ozdobienia skarbami i znajdźkami zdobytymi podczas wypraw, walk czy podbojów. W zależności od podjętych decyzji dotyczących rozwoju bohatera, w naszej miejscówce pojawią się nastrojowe detale, jak chociażby magiczna biblioteka przepełnioną tajemnymi kryształami.

Deweloperzy już wcześniej zaprezentowali możliwości Sharpshootera oraz potwierdzili zmiany w dystrybucji gry, choć nadal nie znamy ostatecznej daty premiery. Perfect World Entertainment powinno w niedalekiej przyszłości podzielić się szczegółami.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight III