Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 17:13
Torchlight 3
1364V

Torchlight 3 oficjalnie. Twórcy potwierdzili zmiany i zapowiedzieli grę

Twórcy Torchlight właśnie zapowiedzieli duże zmiany. Studio nie będzie opracowywać Torchlight Frontiers, a zamiast tego jeszcze w tym roku zagramy w Torchlight 3. Poznajcie szczegóły i zobaczcie nowy materiał z gry.

Echtra Games potwierdziło ważną wiadomość. Deweloperzy nie będą już opracowywać Torchlight Frontiers i zamiast tego na rynku pojawi się Torchlight 3. Gra będzie pełnoprawną kontynuacją i w tym wypadku otrzymamy całą przygodę – od premiery zapoznamy się z kompletną zawartością w jednej cenie.

Deweloperzy zmieniają koncepcję, przeskakują na model „Premium” i jeszcze w tym roku odbędzie się premiera na PC (Steam). Aktualnie deweloperzy nie wspominają o konsolowym wydaniu, ale jest to raczej wyłącznie kwestia czasu i produkcja zawita na PS4 i Xboksa One.

Torchlight 3 będzie dostępne w pełnej cenie, ponieważ zespół otrzymał informacje zwrotne od testerów i to właśnie oni powiedzieli – czym tak naprawdę ma być nowy Torchlight. Autorzy zmienili strukturę pozycji i teraz wszyscy mają wyczekiwać na premierę nowej części.

Sprawdźcie inne informacje o Torchlight Frontiers:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight 3 Torchlight Frontiers