Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 19:34
torchlight 3 sharpshooter
571V

Torchlight 3 wychodzi z cienia. Zobaczcie możliwości Sharpshootera

W Torchlight 3 nie zabraknie strzelca wyborowego, który bez problemu poradzi sobie z kolejnymi zagrożeniami. Twórcy zaprezentowali zwiastun klasy Sharpshooter i przygotowują graczy na zbliżającą się premierę.

W styczniu Echtra Games zrezygnowało z prac nad Torchlight Frontiers i przekształciło produkcję w pełnoprawny Torchlight III. Teraz tytuł będzie dystrybuowany w wersji premium, więc w dniu premiery kupimy całą pozycję w pełnej cenie – zamiast bezpłatnego wydania obładowanego małymi transakcjami.

Zespół w najbliższych miesiącach będzie prezentował przygotowaną zawartość i dzisiaj możemy spojrzeć na jedną z klas – w Torchlight 3 nie zabraknie Sharpshootera. Zwiastun pokazuje kilka umiejętności, dzięki którym (w tym wypadku) bohaterka może eliminować nawet duże grupy przeciwników.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Torchlight 3, ale gra ma trafić do szerokiego grona odbiorców jeszcze w 2020 roku – aktualnie trwa beta, dzięki której zespół korzystając z rad społeczności ulepsza propozycję. Studio dotychczas zapowiedziało tylko jedno wydanie (PC), jednak po premierze powinniśmy usłyszeć o stworzeniu konsolowych wersji.

Sprawdźcie inne informacje dotyczące serii Torchlight:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight III