Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 13:23
ps4 dualshock 4
41241V

Gra na PS4 za darmo. Oferta ponownie dostępna

Na liście promocji PSN pojawiła się niespodziewanie nowa produkcja. Gracze mogą pobrać za darmo Pac-Man Championship Edition 2 i trudno powiedzieć – kto jest autorem tej oferty. Grę warto wrzucić na listę, bo w swoim czasie zebrała niezłe noty.

Sony już w ubiegłym tygodniu rozpieściło graczy serwując kilka gier za darmo, ale teraz niespodziewanie na PlayStation Store pojawiła się kolejna oferta. Trudno powiedzieć, czy jest to błąd lub nowa promocja dla graczy siedzących w domach, jednak trudno nie skorzystać z propozycji.

Bardzo możliwe, że wkrótce otrzymamy oficjalną wiadomość, która zapowie kolejną propozycję, jednak tymczasem możecie wrzucić tytuł na listę. Pac-Man Championship Edition 2 zadebiutował w 2016 roku i zebrało ceny na poziomie 77% – jeszcze kilka godzin temu pozycja była wyceniona na 54 zł. Gracze mogą pobrać tytuł na PlayStation 4.

Warto oczywiście pamiętać, że w ostatnich dniach jesteśmy w zasadzie rozpieszczani licznymi ofertami. Wczoraj informowaliśmy o kilku dobrych promocjach na gry pudełkowe.

[Aktualizacja #2]

Oferta jest ponownie dostępna.

Pac Man za darmo

Źródło: PlayStation Store

Tagi: gra za darmo playstation 4 promocja ps4