Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 17:27
Pokémon Journeys: The Series
1181V

Pokémon Journeys: The Series na Netflix. Najnowsza seria trafi na platformę

Netflix właśnie potwierdził nawiązanie współpracy z The Pokemon Company, na mocy której „Pokémon Journeys: The Series” trafi na platformę. Widzowie zobaczą najnowsze odcinki i sprawdzą kolejną przygodę Asha i Pikachu.

„Pokémon Journeys: The Series” to najnowsza przygoda Pokemonów, której premiera w Japonii odbyła się pod koniec ubiegłego roku. The Pokemon Company najwidoczniej chętnie współpracuje z platformą Netflix, ponieważ właśnie zapowiedziano premierę serii.

12 czerwca na serwerach Netflixa zadebiutuje pierwsze 12 odcinków najnowszego sezonu, a następne epizody trafią, co kwartał na serwery. Aktualnie wiadomość o udostępnieniu historii potwierdził wyłącznie amerykański oddział platformy, ale możemy mieć nadzieję, że także i tym razem firma zadbała o dostęp do odcinków na całym świecie.

Taką sytuację widzieliśmy w przypadku „Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution” , które na początku roku zostało udostępnione przez Netflix. Na oficjalny komunikat platformy nie będziemy pewnie długo czekać, a w międzyczasie możecie sprawdzić naszą recenzję Tyler Rake: Ocalenie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix pokemon Pokémon Journeys: The Series