Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 16:05
Book of Demons art
569V

Book of Demons w końcu na konsolach. Zwiastun potwierdza nowe wydanie

Twórcy Book of Demons w końcu zakończyli prace nad konsolowym wydaniem, potwierdzili datę premiery i zapraszają na zapoznanie się z najnowszym zwiastunem. Gra przeszła długą drogę od debiutu na PC, ale w końcu będzie dostępna na trzech kolejnych platformach.

Book of Demons to ciekawy tytuł przygotowany przez rodzime studio Thing Trunk. Deweloperzy zapewnili połączenie gry akcji z elementami RPG oraz dorzucili do całości mechanikę znaną z karcianek. Taki miks sprawił, że tytuł znalazł wielu fanów, a następni gracze od 2018 roku czekali na konsolowe wydanie.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Book of Demons będzie dostępny na trzech kolejnych urządzeniach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch) od 30 kwietnia. Studio w zasadzie przed samą premierą potwierdziło współpracę z 505 Games, które zajmie się wydaniem tytułu na nowych urządzeniach.

Z okazji ujawnienia premiery możemy spojrzeć na zwiastun potwierdzający nowe wydanie – materiał to dobra prezentacja gry, więc jeśli dotychczas nie widzieliście Book of Demons w akcji, to sprawdźcie poniższy materiał.

Book of Demons zostało zapowiedziane w 2016 roku, a przez pewien czas gra miała trafić wyłącznie na jedną konsolę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Book of Demons Thing Trunk