Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2020 11:30
Główny bohater Yakuza Kiwami
1523V

Xbox Game Pass z niespodzianką. Yakuza Kiwami w ofercie Microsoftu

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą mówić o małej niespodziance. Yakuza Kiwami została dodana do usługi jako bonus i gracze od dzisiaj mogą sprawdzać wielką produkcję stworzoną przez Ryu Ga Gotoku Studio. Tytuł debiutując na Xboksie One, trafił od razu do abonamentu Microsoftu.

Microsoft w ubiegłym tygodniu zapowiedział pięć nowych gier do Xbox Game Pass, lecz na liście zabrakło Yakuzy Kiwami. Zapowiadając wczoraj produkcję, korporacja zrobiła swoim sympatykom niemałą niespodziankę, bowiem gra jest już dostępna do pobrania.

Yakuza Kiwami zadebiutowała na Xboksie One i od razu trafiła do Xbox Game Pass, więc choć została wyceniona na 84,99 zł, subskrybenci usługi Microsoftu nie muszą szykować zaskórniaków na wielki tytuł. Wystarczy aktywny abonament, by móc cieszyć się kolejną produkcją.

Pierwotnie Yakuza Kiwami zadebiutowała na rynku europejskim w 2017 roku (rok wcześniej wersja na PS3 tylko w Japonii) i zebrała oceny na poziomie 80% (przeczytajcie naszą recenzję!). Dopiero po dwóch latach remake pierwszej odsłony cyklu zadebiutował na komputerach osobistych. Phil Spencer obiecał jednak graczom więcej tytułów spod rąk japońskich twórców i współpraca z Segą jest dowodem pracy szefa marki Xbox.

Źródło: Twitter XboxGamePas

Tagi: Deep Silver Ryu Ga Gotoku Studio Yakuza Kiwami