Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2020 09:06
Hello Neighbor
324V

Hello Neighbor TV Show. Darmowy odcinek zaskakującym sukcesem. TinyBuild przyciąga do ulepszonej gry

Hello Neighbor trudno było nazywać udaną produkcją w dniu premiery. TinyBuild robi jednak wszystko, by gracze zmienili opinie o tej grze.

Firma robi to oczywiście poprzez serię aktualizacji. W porównaniu ze stanem w dniu premiery Hello Neighbor stał się obecnie całkiem przyjemną produkcją, pozbawioną bugów. TinyBuild rozbudowało też przez ostatnie lata formułę całej zabawy. Wypuszczono rozszerzenia Hide & Seek, rozwijające historię dziwaka, który nas poszukuje w grze oraz Secret Neighbor, które zapewniło multiplayerową zabawę.

Teraz TinyBuild próbuje przekonać do Hello Neighbor poprzez... animację! Firma zamówiła 6-minutową kreskówkę, którą udostępniła za darmo. Wygląda na to, że mamy tu do czynienia z wielkim sukcesem. W zaledwie tydzień filmik dorobił się ponad 10 mln wyświetleń a reakcje widzów są bardzo pozytywne.

TinyBuild zapewniło, że jeśli odbiór odcinka pilotażowego będzie dobry, doczekamy się stworzenia kolejnych epizodów. Wygląda zatem na to, że tak właśnie się stanie. Zatem nie przedłużając: oglądajcie 1 odcinek Hello Neighbor TV Show poniżej!


Tagi: Dynamic Pixels Hello Neighbor Tiny Build