Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 20:25
Hellblade w promocji
5528V

Gry na PS4, Xboksa One i PC w nocnej promocji. Tytuły ekskluzywne Sony w kapitalnych cenach

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak ciekawych ofert, dzięki którym możemy uzupełnić nasze fizyczne kupki wstydu. Najnowsza promocja zainteresuje wielu graczy, ponieważ znajdziecie tutaj ciekawe gry na trzy platformy, odrobinę sprzętu oraz sporo mocnych tytułów dostępnych wyłącznie na PlayStation 4.

Jak widać kolejne firmy zachęcają nas do kupowania gier w pudełkach. Ostatnio coraz częściej pojawiają się podobne promocje, więc sympatycy produkcji w fizycznej dystrybucji nie mogą narzekać. Avans dołączył do sklepów, które zdecydowały się przecenić pozycje na PlayStation 4 – na liście znajdziecie produkty w dwóch cenach: za 59 zł i 75 zł. Za około 120-150 zł łatwo stworzycie tutaj przyjemny zestaw.

Swoją ofertę przygotowało także RTV Euro AGD, które jednak ponownie zdecydowało się wrzucić do promocji między innymi Anthem (tylko 29 zł), Monster Hunter World (za 39 zł naprawdę warto!) czy też Ori and the Will of the Wisps (świeży tytuł za 79 zł). Niektóre propozycje powróciły, ale raczej nie powinniście głośno narzekać – w końcu zawsze macie drugą szansę na skorzystanie z promocji.

Gry na PS4 w Avans.pl

Nocna promocja w RTV Euro AGD (kod: NOCNA210420)

Jesteście zainteresowani kolejnymi promocjami? Sprawdźcie najnowszą Ofertę Tygodnia i kolejne tytuły na Xboksa One w lepszych cenach.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-21-04-wybrane-gry-na-konsole-oraz-sprzet-dla-graczy-w-atrakcyjnych-cenach/

Tagi: gry na ps4 gry w promocji pc promocja ps4 xbox one