Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 17:30
Predator z Predator Hunting Grounds
797V

Predator: Hunting Grounds na premierowym zwiastunie. Ostra jazda z Predatorem w roli głównej

Sony przypomina o premierze Predator: Hunting Grounds. Premierowy zwiastun opublikowany przez japońską korporację pozwala spojrzeć na kilka akcji, w których tytułowy bohater eliminuje kolejnych żołnierzy. Potężna bestia bez problemu radzi sobie z grupą przeciwników.

Premierowy zwiastun Predator: Hunting Grounds przypomina o zbliżającej się premierze najnowszej gry od studia Illfonic. Twórcy Friday the 13th: The Game mają spore doświadczenie w kreowaniu asymetrycznych starć, a już w najbliższy piątek przekonamy się, jak tym razem deweloperzy poradzili obie ze znanym IP.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać ostateczne opinie dotyczące gry, ale akurat w tym wypadku sympatycy gatunku doskonale wiedzą, na co mogą liczyć, ponieważ przed premierą odbyły się testy, w których mogli uczestniczyć wszyscy subskrybenci PlayStation Plus.

Najnowszy materiał z Predator: Hunting Grounds jest w zasadzie dobrą pokazówką tytułu, ponieważ przedstawia możliwości tytułowej postaci. Predator bez problemu wykorzysta swoje rozbudowane umiejętności, by zniszczyć oddział wrogów i tym samym osiągnąć upragnione zwycięstwo. Według ESRB możemy szykować się na brutalną grę, a deweloperzy już zapowiedzieli rozwój pozycji po premierze.

Predator: Hunting Grounds zapewni cross-platformową rozgrywkę pomiędzy graczami na PS4 i PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment