Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.04.2020 12:30
Predator: Hunting Grounds premiera
563V

Predator: Hunting Grounds. Twórcy mają duże plany, ale teraz skupiają się wyłącznie na premierze

Do premiery nadchodzącej gry z uniwersum Predatora zostało zaledwie kilka dni i tylko to zaprząta teraz głowę ekipie ze studia Illfonic. Nie skupiają się jeszcze na popremierowej zawartości. 

Predator: Hunting Grounds to bardzo ambitny projekt od ekipy ze studia IllFonic, którego zapowiedź była niemałą niespodzianką. Gra ma wreszcie spełnić oczekiwania wszystkich, którzy liczą na konkretną adaptację popularnej marki. Fani od dawna wyglądają wciągającej produkcji ze świata krwiożerczej, tytułowej bestii. 

Niewątpliwym plusem jest fakt, iż tytuł ma być wyjątkowo brutalny. Jest to przecież cecha tożsama z samą serią, a pominięcie jej i "ugrzecznienie" bez wątpienia spotkałoby się z negatywnym odbiorem ze strony wyczekujących. Z drugiej strony- jest jeszcze wiele aspektów, które wpłyną na ostateczne przyjęcie gry.

Jednym z takich jest fakt, iż mamy do czynienia z grą wieloosobową, więc wymagany będzie ciągły rozwój. Jak jednak przekazują twórcy, nie jest to obecnie ich największe zmartwienie. Mają plany odnośnie do pewnych kroków, ale w tym momencie głowy zaprząta im wyłącznie wywarcie jak najlepszego wrażenia na premierę

Na pewno przekażemy niedługo więcej informacji na ten temat [rozszerzania gry- przyp. red.]. Dopiero co "weszliśmy w złoto", ale nie oznacza to, że się zatrzymujemy. Podchodzimy do gier wieloosobowych tak, że cały czas musimy to rozwijać. Powinniśmy cały czas wszystko ulepszać- przed premierą i po niej. Teraz definitywnie skupiamy się na jak najlepszej premierze, ale jest na pewno sporo rzeczy, które będą ewoluować i dochodzić. Bądźcie więc na bieżąco, bo będziemy informować! 

Cóż, miejmy nadzieję, że wszystko rzeczywiście wypali. Warto przypomnieć, że gra zadebiutuje już 24 kwietnia 2020 roku, więc prawdopodobnie wtedy poznamy ostateczne odczucia fanów. Na pewno będziecie mogli przeczytać też naszą recenzję i wrażenia z produkcji. 

Źródło: https://mp1st.com/news/predator-hunting-grounds-post-launch-content-talked-about-soon-has-gone-gold

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment