Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 14:56
The Last of Us Ellie
4950V

Serial The Last of Us ma już swoją Ellie? Kaitlyn Dever jest gotowa do roli

Sony i HBO szykują się do produkcji serialu na podstawie „The Last of Us” i zespół odpowiedzialny za casting może mieć jeden problem z głowy. Kaitlyn Dever jest gotowa do pracy na planie i jako wierna fanka uniwersum chętnie wskoczy w buty Ellie.

O serialu „The Last of Us” dowiedzieliśmy się w marcu, jednak Neil Druckmann (scenarzysta i dyrektor kreatywny dwóch części gry) oraz Craig Mazin (scenarzysta „Czarnobyla”) zapowiedzieli, że prace nad produkcją ruszą dopiero po premierze The Last of Us: Part II. Jak wiadomo tytuł został opóźniony, więc nie wiadomo, kiedy tak naprawdę możemy liczyć na nowe konkrety dotyczące produkcji. Twórcy już teraz potwierdzili, że opowieść skupi się na losach głównych bohaterów serii, a wydarzenia zostaną umiejscowione w czasach pierwszego The Last of Us.

To właśnie z tego powodu swoją szansę na angaż do „The Last of Us” upatruje Kaitlyn Dever, która podczas rozmowy z dziennikarką redakcji Collider potwierdziła, że jest ogromną fanką gry:

„Jestem wielką fanką tej gry, nie wiem, czy ludzie to wiedzą[...] Myślę, że jest to piękna historia, ze wspaniała narracją.”

Dever grała w The Last of Us ze swoim ojcem, docenia historie, a teraz dostrzega wielkie zainteresowanie fanów, którzy chcieliby zobaczyć ją w roli Ellie. Aktorka wspomniała, że miała już okazję współpracować z Neilem Druckmannem przy okazji Uncharted 4, nie ukrywa podziwu dla jego pracy, a następnie dodała:

„Bardzo chciałabym to zrobić.”

Kaitlyn Dever ma zaledwie 23 lata, ale aktorka już wystąpiła w kilku dużych filmach i serialach. Mogliście ją zobaczyć w „The Front Runner”, „Them That Follow”, „Private Practice”, „The Mentalist”, czy też właśnie we wspomnianym Uncharted 4. Aktorka wcieliła się w Cassie Drake.

Waszym zdaniem – Kaitlyn Dever jako Ellie to dobry wybór?

The Last of Us Ellie vs Kaitlyn Dever

Źródło: Collider

Tagi: Kaitlyn Dever Naughty Dog serial the last of us the last of us