Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.04.2020 11:51
doom eternal
2215V

DOOM Eternal z nowym rekordem (speedrun). Deweloperzy komentują zachowanie graczy

Deweloperzy ze studia id Software wzięli udział w materiale IGN-u, podczas którego widzimy niesamowity speedrun ich najnowszej produkcji - DOOM Eternal.

Niedawno informowaliśmy Was o nieziemsko szybkim ukończeniu najnowszej gry studia id Software - Doom Eternal. Osiem dni po osiągnięciu gracza o pseudonimie Distortion2 został ustanowiony nowy rekord, który przebił jego wynik o ponad 3 minuty. Trzeba przyznać, że ukończenie najnowszego DOOM-a w czasie 27 minut to nie lada wyczyn.

Do całej sytuacji dotyczącej "speedrunnowania" DOOM Eternal odnieśli się sami twórcy (Hugo Martin, Marty Stratton, Jerry Keehan, Evan Eubanks), którzy podczas 34-minutowego materiału udostępnionego przez IGN byli pełni podziwu tego, czego dokonał Xamide, autor rzeczonego rekordu. Deweloperzy przez większość materiału żartują i śmieją się opowiadając widzom różne historie oraz na bieżąco komentując poczynania wyżej wymienionego gracza.

Najnowsza gra z kultowej serii DOOM to bardzo udana produkcja, czego potwierdzeniem są wysokie wyniki sprzedażowe. Starszy Wiceprezes globalnej sprzedaży w Bethesdzie podziękował społeczności za to, że mimo obecnej sytuacji, tak dużo osób chętnie kupowało DOOM Eternal.

Źródło: Mp1st.com

Tagi: bethesda Doom Eternal id Software