Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.04.2020 11:30
Overcooked promocje GOG
359V

GOG. Wyprzedaż gier i dodatków z serii Overcooked

Na platformie GOG wystartowała niedawno wyprzedaż, która pozwala nabyć gry oraz dodatki do Overcooked i Overcooked 2 w znacznie korzystniejszych cenach!

Na platformie wystartowała niedawno kolejna pula promocji. Na tę składają się dwie gry z serii Overcooked oraz cała masa dodatków do drugiej odsłony. Jeśli od dłuższego czasu przymierzacie się do sprawdzenia swoich sił jako hardcore'owi kucharze, a inna wyprzedaż na GOG nie trafiła w Wasze gusta, to teraz nadarza się świetna okazja! 

Przecena ruszyła z okazji premiery Overcooked! 2: Rozgotowani w Wersji Smakosza na GOG. Jest to edycja zawierająca podstawową grę, wszystkie DLC, aktualizacje (jak choćby głośne "Winter Wonderful") oraz paczki szefów, które do tej pory wydano. Mówiąc w skrócie- dostaliśmy najpełniejszą wersję tytułu i, co ciekawe, ten też zadebiutował w promocyjnej cenie! Sprawdźcie koniecznie wszystkie opcje:

GOG. Promocja na gry Overcooked

Promocja potrwa do jutra i skończy się, gdy wybije godzina 18:00. Warto się więc spieszyć, jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem świetnego trybu dla wielu osób. Zabawa gwarantowana, a za wszystkie powstałe kłótnie nie bierzemy odpowiedzialności! 

 

Źródło: https://www.gog.com/promo/special_sale_overcooked

Tagi: Ghost Town Games Overcooked! 2: Rozgotowani Team17