Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 14:39
Zapowiedziano Drug Dealer Simulator
1988V

Drug Dealer Simulator zapowiedziany. Gra pozwoli wcielić się w dilera

Firma Movie Games wrzuci na rynek dość nietypową produkcję. Gra zatytułowana Drug Dealer Simulator trafi jeszcze w tym roku na Steam i jak podaje wydawca – pozwoli zainteresowanym wcielić się w człowieka „zmuszonego do wejścia na złą ścieżkę życia”.

Movie Games zostało założone w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego oraz Mateusza Wcześniaka i to właśnie ta firma zaprezentowało Drug Dealer Simulator.

CreativeForge Games z poważnymi problemami. Studio straciło wielu pracowników

Movie Games jest przekonane, że „tematyka gry popularna w popkulturze, jak i rozbudowane mechaniki gry mogą przełożyć się na wysokie zainteresowanie tytułem”. W produkcji wcielimy się w człowieka, który został zmuszony do wejścia na złą ścieżkę życia i teraz musi stawić konsekwencje swoim czynom.

W Drug Dealer Simulator zajmiemy się uprawą narkotyków, będziemy tworzyć własne przepisy i dzielić porcje, które następnie trafią do sprzedaży. Autorzy pozwolą zorganizować dystrybucję (od pojedynczej sprzedaży do hurtowych ilości), a nawet zajmiemy się tworzeniem strategii, dzięki którym unikniemy patroli policyjnych oraz zasadzek DEA (Drug Enforcement Administration – amerykańska agencja rządowa zajmująca się walką z narkotykami).

Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość powiększania swoich wpływów, zgarniemy nowe terytoria, czy po prostu będziemy przekupować ludzi i zawierać transakcje z gangsterami. Zarobione pieniądze zainwestujemy i „stawimy czoła nowym niebezpieczeństwom oraz dylematom podczas wspinania się w kryminalnej hierarchii.”

Za Drug Dealer Simulator odpowiada Byterunners Game Studio – premiera odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20190131/movie-games-drug-dealer-simulator

Tagi: Byterunners Game Studio Drug Dealer Simulator Movie Games zapowiedź

Nie przegap